2. Sınıf Hayat Bilgisi Eğitim Programı İndir ( Bilden )

Bilden bilgisayar tarafından İlköğretim 2 sınıf öğrencilerin derslerini geliştirmede ve bilgisayarla grafik ağırlıklı olarak eğlenerek öğrenecekleri 2 Sınıf Hayat Bilgisi eğitime yardımcı bu program’da yeni müfredata uygun olan, etkinlikler, testler, metin küpü gibi bir çok 2 sınıf hayat bilgisi konularını bulabileceksiniz.

Demo sürüm bu program kısıtlama olmadan inceleyebilirsiniz, sadece 5 defa kullanma hakkınız bulunmaktadır.

2 Sınıf hayat bilgisi dersinde zayıf olanlar veya hayat bilgisi dersini daha iyi anlamak ve pekiştirmek isteyenler için tavsiye eğitim yardımcı programlardan, programı kullandıktan sonra dilerseniz program içerisinde lisansını satın alarak sürekli olarak kullanabilirsiniz.

Boyut : 136 Mb.
Lisansı : Deneme Sürümü
Yapımcı : Bilden Bilgisayar
İşletim Sistemi : Windows Tümü

2. Sınıf Hayat Bilgisi Eğitim Programı İndir

Guvenle-indirinDeğerli İndir365.com Ziyaretçisi
    4 yıldır sizlere "İndir 365 ile güvenle indir" sloganı ile hizmet vermekteyiz ve hizmetlerimize sürekli olarak yeniliklerle devam etmekteyiz. Sitemizde ki tüm indirmeler tarafımızdan incelenmekte olup, virüs programlarından geçirildikten sonra sitemizde yayınlanmaktadır.
    İndir 365 ile güvenle indirmeye devam edebilirsiniz.
    Bizlere her türlü sorunlarınız sayfamızın en altında yer alan iletişim kısımını kullanabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.


Bir Yorum : “2. Sınıf Hayat Bilgisi Eğitim Programı İndir ( Bilden )

Yorum ve Görüşler

Program ile ilgili olumlu veya olumsuz tüm görüşlerinizi paylaşabilirsiniz, isim ve e-posta zorunlu değildir! Boş geçebilirsiniz.