Reklamlar

Adobe Flash Player Türkçe İndir – Flash Oynatıcı Programı

Adobe-Flash-Player-TurkceAdobe flash player türkçe olarak indirdiğinizde internet sitelerindeki flash ile yapılmış oyunları, animasyonları, uygulamaları, videoları ve 3 boyutlu flash uygulamaları ve diğer flash platformunda hazırlanmış dosyalarını sorunsuz ve net bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Genellikle yeni bilgisayar kurulumlarında veya yanlışlıkla flash player’ı silmeden dolayı internet tarayıcısı ve diğer flash oynatma kısımlarında flash player güncelleme ve indirme uyarısı alırsınız.

Bu uyarı sizin indirme ve güncelleme yapmanız içindir. Sitemizden  Türkçe olarak flash player’ı indirerek kurulumu bitirdikten sonra flash animasyonlar görüntülenecektir.

Boyut : 17.2 Mb.
Lisansı : Ücretsiz
Yapımcı : Adobe Systems
İşletim Sistemi : Windows Tümü

Adobe Flash Player Türkçe İndir


Reklamlar

Adobe Flash Player Türkçe İndir – Flash Oynatıcı Programı” da yorumlar

   1. Gözlem

    oradaki indirme linkine tıkla kırmızı büyük olan yani Adobe Flash Player İndir linkine daha sonra gelen pencereden indir ben bu şekilde yaptım

   1. Fatma

    Yardımc bekliyorum Tarkan bana yardımcı ol. Yada başka birisi yardımcı olsun nasıl yükleyecem Flash playeri acil olarak yüklemem gerekli flash player isteyen uygulamaları bir türlü çalıştıramadım hadi yardımını bekliyorum

 1. Yardım Ediyim

  Arkadaşlar indirememe nedeniz nedir biliyorum ama çok basit indirmesi oradaki Adobe Flash Player İndir linkine tıklıyorsunuz. Oradan Adobe sitesi açılıyor. İşletim sisteminiz ve diğer bilgileri zaten site direk söylüyor bu şekilde mi indirelim die sizde indire tıklıyorsunuz. Neyi indiremediniz anladım bu kadar basit işte.

 2. Harun

  ya çok yavaş iniyor bakalım ne zaman inecek altı üstü bir flash player indireceğiz be :)

Yorum ve Görüşler

Program ile ilgili olumlu veya olumsuz tum goruslerinizi paylasabilirsiniz, isim ve email girilmesi zorunlu degil! Bos gecebilirsiniz.