Adobe Flash Player Türkçe İndir – Flash Oynatıcı Programı

Adobe flash player türkçe olarak indirdiğinizde internet sitelerindeki flash ile yapılmış oyunları, animasyonları, uygulamaları, videoları ve diğer flash platformunda hazırlanmış dosyalarını sorunsuz ve net bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Alt kısımdaki indirme bağlantısına gittiğinizde size uyumlu olan işletim sistemi ve internet tarayıcınız otomatik olarak sayfada gözükecektir. Sayfa içerisinde dilerseniz artı olarak virüs programı da beraberinde kurabiliyorsunuz. Bu isteğe bağlıdır dilerseniz virüs programı işaretini kaldırıp kurmaya biliyorsunuz.

Adobe Flash Player tamamen türkçe ve ücretsiz olarak sunulmakta. İndirme link adresinden Adobe Flash Player en son ve en güncel sürümünü bulabileceksiniz.

Adobe Flash Player İndir


Adobe Flash Player Türkçe İndir – Flash Oynatıcı Programı” da yorumlar

  1. Yardım Ediyim

    Arkadaşlar indirememe nedeniz nedir biliyorum ama çok basit indirmesi oradaki Adobe Flash Player İndir linkine tıklıyorsunuz. Oradan Adobe sitesi açılıyor. İşletim sisteminiz ve diğer bilgileri zaten site direk söylüyor bu şekilde mi indirelim die sizde indire tıklıyorsunuz. Neyi indiremediniz anladım bu kadar basit işte.

Yorum ve Görüşler

Program ile ilgili olumlu veya olumsuz tum goruslerinizi paylasabilirsiniz.