Adobe Flash Player Türkçe İndir – Flash Oynatıcı Programı

Adobe-Flash-Player-TurkceAdobe flash player türkçe olarak indirdiğinizde internet sitelerindeki flash ile yapılmış oyunları, animasyonları, uygulamaları, videoları ve diğer flash platformunda hazırlanmış dosyalarını sorunsuz ve net bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Alt kısımdaki indirme bağlantısına gittiğinizde size uyumlu olan işletim sistemi ve internet tarayıcınız otomatik olarak sayfada gözükecektir. Sayfa içerisinde dilerseniz artı olarak virüs programı da beraberinde kurabiliyorsunuz. Bu isteğe bağlıdır dilerseniz virüs programı işaretini kaldırıp kurmaya biliyorsunuz.

Adobe Flash Player tamamen türkçe ve ücretsiz olarak sunulmakta. İndirme link adresinden Adobe Flash Player en son ve en güncel sürümünü bulabileceksiniz.

Adobe Flash Player İndir


Adobe Flash Player Türkçe İndir – Flash Oynatıcı Programı” da yorumlar

   1. Gözlem

    oradaki indirme linkine tıkla kırmızı büyük olan yani Adobe Flash Player İndir linkine daha sonra gelen pencereden indir ben bu şekilde yaptım

   1. Fatma

    Yardımc bekliyorum Tarkan bana yardımcı ol. Yada başka birisi yardımcı olsun nasıl yükleyecem Flash playeri acil olarak yüklemem gerekli flash player isteyen uygulamaları bir türlü çalıştıramadım hadi yardımını bekliyorum

 1. Yardım Ediyim

  Arkadaşlar indirememe nedeniz nedir biliyorum ama çok basit indirmesi oradaki Adobe Flash Player İndir linkine tıklıyorsunuz. Oradan Adobe sitesi açılıyor. İşletim sisteminiz ve diğer bilgileri zaten site direk söylüyor bu şekilde mi indirelim die sizde indire tıklıyorsunuz. Neyi indiremediniz anladım bu kadar basit işte.

 2. Harun

  ya çok yavaş iniyor bakalım ne zaman inecek altı üstü bir flash player indireceğiz be :)

Yorum ve Görüşler

Program ile ilgili olumlu veya olumsuz tum goruslerinizi paylasabilirsiniz.