Ezan Vakti Programı İndir

Ezan-VaktiEzan Vakti programı ile bilgisayarınızdan ezan vakitlerini takip edebilecek ve ezan vakit uyarısını programdan ayarlaya bileceksiniz.

Ezan vakitlerini program diyanet web sitesinden 1 aylık olarak çekmekte internetiniz olması bile çektiği bilgi ile ezan vaktin çalışabilmektedir.

Ezan Vakti Programın başlıca özellikleri ;

5 vakit namazı vakti geldiğinde okur, isterseniz önceden ayarlama yaparak vakit yaklaşınca uyarı alabilirsiniz. Hicri takvim bulunmaktadır. Hicri takvim açabilirsiniz. Ezan vakitlerini rapor olarak alabilirsiniz. Program içerisinde Hadis kısmı bulunmaktadır hadis okuyabilirsiniz.

Renk değişikliği yapabilmektesiniz renkler ise programda; mavi, yeşil ve gri renkdir istediğinizi seçin masaüstü rengine uygun seçerseniz daha iyi duracaktır.

Ezan Vakti Ekran Görüntüsü

Boyut : 5.8 Mb.
Lisansı : Ücretsiz
Yapımcı : Ezan Vakti
İşletim Sistemi : Windows Tümü

Ezan Vakti Programı İndir

Guvenle-indirinDeğerli İndir365.com Ziyaretçisi
    4 yıldır sizlere "İndir 365 ile güvenle indir" sloganı ile hizmet vermekteyiz ve hizmetlerimize sürekli olarak yeniliklerle devam etmekteyiz. Sitemizde ki tüm indirmeler tarafımızdan incelenmekte olup, virüs programlarından geçirildikten sonra sitemizde yayınlanmaktadır.
    İndir 365 ile güvenle indirmeye devam edebilirsiniz.
    Bizlere her türlü sorunlarınız sayfamızın en altında yer alan iletişim kısımını kullanabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.


Bir Yorum : “Ezan Vakti Programı İndir

Yorum ve Görüşler

Program ile ilgili olumlu veya olumsuz tüm görüşlerinizi paylaşabilirsiniz, isim ve e-posta zorunlu değildir! Boş geçebilirsiniz.