Flash Player Türkçe İndir – Flash Oynatıcı Programı

Flash-Player-TurkceAdobe flash player türkçe olarak indirdiğinizde internet sitelerindeki flash ile yapılmış oyunları, animasyonları, uygulamaları, videoları ve 3 boyutlu flash uygulamaları ve diğer flash platformunda hazırlanmış dosyalarını sorunsuz ve net bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Genellikle yeni bilgisayar kurulumlarında veya yanlışlıkla flash player’ı silmeden dolayı internet tarayıcısı ve diğer flash oynatma kısımlarında flash player güncelleme ve indirme uyarısı alırsınız.

Bu uyarı sizin indirme ve güncelleme yapmanız içindir. Sitemizden  Türkçe olarak flash player’ı indirerek kurulumu bitirdikten sonra flash animasyonlar görüntülenecektir.

Boyut : 17.2 Mb.
Lisansı : Ücretsiz
Yapımcı : Adobe Systems
İşletim Sistemi : Windows Tümü

Flash Player Türkçe İndir

Guvenle-indirinDeğerli İndir365.com Ziyaretçisi
  4 yıldır sizlere "İndir 365 ile güvenle indir" sloganı ile hizmet vermekteyiz ve hizmetlerimize sürekli olarak yeniliklerle devam etmekteyiz. Sitemizde ki tüm indirmeler tarafımızdan incelenmekte olup, virüs programlarından geçirildikten sonra sitemizde yayınlanmaktadır.
  İndir 365 ile güvenle indirmeye devam edebilirsiniz.
  Bizlere her türlü sorunlarınız sayfamızın en altında yer alan iletişim kısımını kullanabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.


20 Yorum “Flash Player Türkçe İndir – Flash Oynatıcı Programı

   1. oradaki indirme linkine tıkla kırmızı büyük olan yani Adobe Flash Player İndir linkine daha sonra gelen pencereden indir ben bu şekilde yaptım

   1. Yardımc bekliyorum Tarkan bana yardımcı ol. Yada başka birisi yardımcı olsun nasıl yükleyecem Flash playeri acil olarak yüklemem gerekli flash player isteyen uygulamaları bir türlü çalıştıramadım hadi yardımını bekliyorum

 1. Arkadaşlar indirememe nedeniz nedir biliyorum ama çok basit indirmesi oradaki Adobe Flash Player İndir linkine tıklıyorsunuz. Oradan Adobe sitesi açılıyor. İşletim sisteminiz ve diğer bilgileri zaten site direk söylüyor bu şekilde mi indirelim die sizde indire tıklıyorsunuz. Neyi indiremediniz anladım bu kadar basit işte.

 2. arkadaşlar kurulum sırasında otomatik güncellemeyi açarsanız bir güncelleme olduğunda direk indirmeden güncelleme kendisi yapıyor otomatik güncelleme istiyormusuna evet deyin

 3. bir de indirirken bazı kişilerin bilgisayarı yavaş olduğundan yavaş indirebiliyor bende mesela bilgisayarım hızlı flashı bir dakika indirdim.

Yorum ve Görüşler

Program ile ilgili olumlu veya olumsuz tüm görüşlerinizi paylaşabilirsiniz, isim ve e-posta zorunlu değildir! Boş geçebilirsiniz.