Reklamlar

Mss32.dll İndir

DLLSisteminde Mss32.dll ihtiyacı olanlar ve sistem tarafından hata uyarısı alanlar için hazırlanmıştır.

Genelikle bu hata oyun kurma esnasında olabileceği gibi program kurma veya diğer işlemlerden de olabilir. Aniden önünüze Mss32.dll hatası görebilirsiniz.

Bu hatanın çözümü ise indireceğiniz dll dosyası winrar veya diğer sıkıştırma programı ile açınız. Açma işleminden sonra önünüze açılmış bir şekilde klasör çıkacaktır.

Windows 95, 98, Me işletim sistemi kullananlar bu dll dosyasını C içerisinde Windows \ System klasörü içerisine atmalı, Windows NT ve 2000 işletim sistemi kullanıcıları C içerisinde WINNT \ System32 klasörü içerisine atmalı, Windows XP,Vista ve Windows 7 ve 8 kullanıcılar C içerisinde Windows \ System32 klasörü içerisine atmalıdır.

Eğer Windows 64 bit işletim sistemi kullanıcısı iseniz o zaman C içerisinde Windows \ SysWOW64 klasörü içerisine atmalısınız.

Boyut : 124 Kb.
Lisansı : Ücretsiz
Yapımcı : Microsoft
İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/7/8/Vista

Mss32.dll indir


Reklamlar

Mss32.dll İndir” da yorumlar

   1. Salih

    Hangi olursa olsun oradaki C:\WINDOWS\system32 atmam yeterli olacak gta ve diğerleri fark etmez

 1. enes

  arkadaşlar yaa nasıl indircz bn hiç anlamadım valla.
  bana yardımcı olsanız.
  bu arada habbodayım ha.habbo oyununa kayıt. bnle arkadaş ol.
  habboda ismim cutemerves82

 2. enes

  windows 8.1 64 bit kullanıyorum SysWOW64 klasörünün içerisine attm hala ynı hatayı veriyor oyunu sildim bastan kurdum yine aynı.. ne yapmalıyım biliyormusunuz ?

 3. Şemseddin

  başlıcam böle şeye ünlem program indiriyom dahasını indir dıyo biiip televızyon virgül tuslar karmaşık alfabeye göre dııl zate yazmasıda zordur nokta yok 32dili ındır yok 62 bişeyi ındır sılahlı oyun ındırdık sayfalar sıkılmış arkadaş arıyor sankı kendıne yok onu getır yok bunu getır sıkıldım yav nokta 15dakha lık eglence ıcın bır onca sey yeter yav virgül adam akıllı kıtap yapın televızyon okuyup oynatsın su oyunu artık yav nokta

 4. yılmaz

  indirip denildiği gibi yaptım oldu tşkerl sizlere, yardım isteyenler bana yazabilir seve seve yardım. bana sorabilirsiniz.

Yorum ve Görüşler

Program ile ilgili olumlu veya olumsuz tum goruslerinizi paylasabilirsiniz, isim ve email girilmesi zorunlu degil! Bos gecebilirsiniz.