Winzip ile Sıkıştırma Yapma

Winzip-ile-Sıkıştırma-YapmaWinzip ile sıkıştırma nasıl yapılır ?

Dosya ve klasörlerini sıkıştırmak daha az bilgisayarınızda yer kaplamasını istiyorsanız sıkıştırma programlarından olan Winzip sıkıştırma programını kullanabilirsiniz.

Winzip ile sıkıştırma yapmak için sıkıştıracağız dosya veya klasörün üzerinde mouse sağ tarafına tıklayanın açılan menüde ” Add… sıkıştıracağınız dosya ve klasör adı …zip ” bulun ve tıklayın direk olarak sıkıştırma yapacağınız yere dosya veya klasörün sıkıştırılmış haline sıkıştırma bittikten sonra sıkıştırılmış bir şekilde verinizi bulabileceksiniz.

Guvenle-indirinDeğerli İndir365.com Ziyaretçisi
    4 yıldır sizlere "İndir 365 ile güvenle indir" sloganı ile hizmet vermekteyiz ve hizmetlerimize sürekli olarak yeniliklerle devam etmekteyiz. Sitemizde ki tüm indirmeler tarafımızdan incelenmekte olup, virüs programlarından geçirildikten sonra sitemizde yayınlanmaktadır.
    İndir 365 ile güvenle indirmeye devam edebilirsiniz.
    Bizlere her türlü sorunlarınız sayfamızın en altında yer alan iletişim kısımını kullanabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.


Yorum ve Görüşler

Program ile ilgili olumlu veya olumsuz tüm görüşlerinizi paylaşabilirsiniz, isim ve e-posta zorunlu değildir! Boş geçebilirsiniz.